Селищний голова підписала відповідне розпорядження

Дата: 19.06.2017 13:04

ЗОЛОЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від  19 червня 2017 року

Про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад

Відповідно до частини 3 статті 6 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням рішень про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представників до спільної робочої групи згідно до рішень Золочівської селищної ради від  29.03.2017 (ХVII сесія VІІ скликання), Великорогозянської сільської ради від 17.05.2017 (XIV сесія VІІ скликання), Довжицької сільської ради від 23.05.2017 (XIII сесія VІІ скликання), Калиновецької сільської ради від 29.05.2017 (XIX сесія VІІ скликання), Лютівської сільської ради від 24.05.2017 (XVI сесія VІІ скликання), Малорогозянської сільської ради від 12.06.2017 (XV сесія VІІ скликання), Одноробівської Першої сільської ради від 25.05.2017 (XIX сесія VІІ скликання), Одноробівської сільської ради від 09.06.2017 (XVII сесія VІІ скликання), Олександрівської сільської ради від 06.06.2017 (XV сесія VІІ скликання), Писарівської сільської ради від 30.05.2017 (XIX сесія VІІ скликання), Світличненської сільської ради від 06.06.2017 (XII сесія VІІ скликання), Удянської сільської ради від 25.05.2017 ( XII сесія VІІ скликання), Феськівської сільської ради від 07.06.2017 (ХVIII сесія VІІ скликання), з урахуванням рішення XIV сесії Гур’єво-Козачанської сільської ради «Про відмову від пропозиції Золочівського селищного голови на добровільне об’єднання територіальних громад»  №1 від 22. 05.2017 року.

1. Утворити спільну робочу групу з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

- смт Золочів, с. Березівка, с.Бугаї Другі, с.Зрубанка, с.Литвинове, с.Макариха, с.Орішанка, с.Розсохувате, с.Сніги, с.Цапівка Золочівської селищної ради;

- с.Велика Рогозянка, с.Сковородинівка, с.Гуринівка Великорогозянської сільської ради;

- с.Довжик, с.Вікнине, с.Рідний Край Довжицької сільської ради;

- селища Калинове, с.Карасівка, с.Миронівка, с.Чорноглазівка Калиновецької сільської ради;

- селища Відродженівське, с.Лютівка Лютівської сільської ради;

- селища Перемога, с.Мала Рогозянка, с.Вільшанське, с.Зіньківське Малорогозянської сільської ради;

- селища Одноробівка, с.Басове, с.Івашки, с.Перовське Одноробівської Першої сільської ради;

- селищ Муравське, Сніги, с.Одноробівка, с.Борохи, с.Гресі, с.Ковалі, с.Мартинівка, с.Петрівка, с.Постольне, с.Стогнії, с.Цилюрики Одноробівської сільської ради;

- селища Тимофіївка, с.Олександрівка, с.Завадське, с.Скорики, с.Широкий Яр Олександрівської сільської ради;

- с.Писарівка, с.Гур'їв, с.Леміщине, с.Малижине, с.Мерло, с.Морозова Долина, с.Рясне Писарівської сільської ради;

- с.Світличне, с.Дуванка, с.Макарове, с.Турове, с.Соснівка Світличненської сільської ради;

- с.Уди, с.Констянтинівка, с.Окіп, с.Червона Зоря Удянської сільської ради;

- селищ Малі Феськи, Першотравневе, с.Феськи, с.Головашівка, с.Високе, с.Маяк, с.Чепелі Феськівської сільської ради в Золочівську селищну об’єднану територіальну громаду Золочівського району Харківської області з центром у смт Золочів (далі-робоча група), та затвердити її склад (додаток 1).

2. Доручити робочій групі підготувати проекти відповідних рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад:

- с.Довжик, с.Вікнине, с.Рідний Край Довжицької сільської ради;

- селища Відродженівське, с.Лютівка Лютівської сільської ради;

- с.Уди, с.Констянтинівка, с.Окіп, с.Червона Зоря Удянської сільської ради;

- селищ Малі Феськи, Першотравневе, с.Феськи, с.Головашівка, с.Високе, с.Маяк, с.Чепелі Феськівської сільської ради в Золочівську селищну об’єднану територіальну громаду Золочівського району Харківської області з центром у смт Золочів з врахуванням вимог ст. 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

1. Проінформувати Харківську обласну державну адміністрацію та Харківську обласну раду про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад, зазначених вище.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Золочівський селищний голова                                                 Т.А. Бондаренко

розпорядженням

Золочівського селищного голови

від 19.06. 2017 року № 28

Спільна робоча група з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад та її склад

Голова робочої групи:

Бондаренко Тетяна Анатоліївна – Золочівський селищний голова.

Члени робочої групи:

Прізвище, ім'я, по батькові