Громадські обговорення

Дата: 26.03.2017 14:37

24 березня у Золочеві відбулися громадські обговорення з питання добровільного об'єднання територіальних громад сіл, селищ Золочівського району. Захід пройшов на виконання розпорядження селищного голови "Про ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад". По всій території ради робочою групою та депутатами була проведена робота з інформування населення про місце, час та дату проведення. Перед початком заходу на слухання зареєструвалися 279 мешканців територіальної громади Золочева. Відкрила обговорення голова робочої групи з підготовки проведення громадського обговорення, секретар селищної ради В.О.Олійник. Вона ознайомила присутніх із роботою, яка була проведена групою, представила керівників органів виконавчої влади, які були запрошені для надання відповідей на запитання громадян. Вікторія Олександрівна поставила на голосування порядок денний, рішення було прийнято одноголосно. Першим питанням стало обрання голови та секретаря громадського обговорення. Депутат селищної ради М.М.Борох запропонувала обрати головою- селищного голову Т.А.Бондаренко, а секретарем -депутата селищної ради С.С.Барбіна. Зібрання також підтримало дані кандидатури, після чого голова та секретар зайняли своє місце в президії. Т.А. Бондаренко привітала учасників обговорення та запросила до президії директора Харківського відокремленого підрозділу Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування" Барінову Д.С. Наступним питанням стало обрання лічильної комісії, за пропозицією депутата селищної ради Т.В.Забейвороти членами лічильної комісії було обрано працівників апарату селищної ради, які здійснювали реєстрацію. Секретар надав слово для виступу селищному голові. У своїй доповіді Тетяна Анатоліївна досить повно та логічно розповіла про етапи об'єднання району, детально розповіла про весь процес децентралізації. Після виступу, аудиторії були представлені відео-ролики з актуальних питань децентралізації. Після перегляду до виступу була запрошена Д.С.Баринова, яка також наголосила на необхідності впровадження реформи на території району та розповіла про досвід вже створених громад. До слова було запрошено начальника фінансового управління райадміністрації А.В.Гученко, вона ознайомила мешканців з фінансовою спроможністю Золочівської громади, за її словами після об'єднання бюджет громади буде складати 225 млн.грн. Мешканці громади задали питання, після чого секретар зачитав проет рішення громадського обговорення про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад, голова громадського обговорення поставила питання на голосування. За-278, проти-0, утримались-1. Рішення було прийнято, а селищний голова подякувала мешканцям територіальної громади за активну участь і небайдужість до реалізації реформ.