Оголошення  про проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Золочівський інклюзивно - ресурсний центр» Золочівської селищної ради

Дата: 01.11.2018 13:35

про проведення конкурсу на посаду директора

Відділ освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора Комунальної установи «Золочівський інклюзивно - ресурсний центр» Золочівської селищної ради, що знаходиться за адресою: 62203, Харківська область, Золочівський район, смт. Золочів, вул. Підгірна, буд. 78

Кваліфікаційні вимоги:

• Посаду директора центру може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія” та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Умови оплати праці:

• Посадовий оклад директора центру відповідає 18 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про освіту;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання.

Строк подання документів – з 01 листопада 2018 року до 20 листопада 2018 року включно за адресою: 62203 Харківська обл., смт. Золочів, площа Слобожанська, буд. 3.

Конкурс проводиться у формі письмової перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та професійних компетентностей щодо надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами,.

Контактна особа: Ткаченко Вікторія Вікторівна (тел. 5-09-71).