Вітаємо працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Дата: 09.11.2018 08:33

Від імені депутатського корпусу Золочівської селищної ради, виконавчого комітету та від себе особисто щиро вітаю з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич рідного краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Золочівщину! Без традиції нема культури, без культури нема нації.
Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаю здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.
З повагою Леонід Канівець, Золочівський селищний голова.Фото без опису