Про юридичну допомогу переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців

Дата: 26.11.2018 09:59

Про юридичну допомогу переселенцям,

учасникам АТО, родинам загиблих

військовослужбовців

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.

Безкоштовна правова допомога надається:

• Родинам загиблих військовослужбовців – очікуваний розмір компенсації від 60 тисяч євро для кожного члена родини;
  • Військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування;
  • Військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро;
  • Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей – очікуваний розмір компенсації від 35 тисяч євро + компенсація матеріальної шкоди;
  • Громадянам, які втратили особисте майно, – розмір компенсації залежить від вартості втраченого майна.

Інформацію про розташування, графік роботи, контактні дані регіональних юридичних приймалень можна отримати на сайті руху «Сила права» www.sila-prava.org

Адреса приймальні у м. Харків, вул. Шевченко, 146. каб. 22.

Тел.: +38 050 421 08 22

Електронна адреса: [email protected]