07 грудня 2018 року о 10.00 відбудеться ХІІІ сесія селищної ради

ЗОЛОЧІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 26 листопада 2018 року                                                           № 208

Про скликання тринадцятої сесії

Золочівської селищної ради

Золочівського району Харківської області

VІІІ скликання

Відповідно ст.ст.42, 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тринадцяту сесію Золочівської селищної ради VІІІ скликання 07 грудня 2018 року о 10.00. в залі засідань Золочівської селищної ради за адресою: селище Золочів, вул. Центральна, 13 А.

На розгляд сесії винести питання:

1.Про затвердження порядку денного ХІІІ сесії селищної ради VІІІ скликання.

Доповідає: Канівець Леонід Васильович, Золочівський селищний голова.

2.Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2017 року №110 «Про селищний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Доповідає: Верхогляд Оксана Миколаївна, заступник Золочівського селищного голови.

3.Про внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку Золочівської селищної ради Золочівського району Харківської області на 2018-2020 роки.

Доповідає: Забейворота Тетяна Валентинівна, начальник відділу ЖКГ та управління комунальною власністю Золочівської селищної ради.

4.Про надання матеріальної допомоги.

Доповідає: Канівець Леонід Васильович, Золочівський селищний голова.

5.Земельні питання.

Доповідає: Литовченко Наталія Вікторівна, начальник відділу земельних ресурсів Золочівської селищної ради.

6.Різне.

Золочівський селищний голова                                                          Л.В. Канівець