Веб-конференція АМУ та Держгеокадастру з питань управління земельними ресурсами ОТГ

Дата: 10.12.2018 13:32

11 грудня Асоціація міст України в рамках Проекту ПУЛЬС спільно з Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру проводить веб-конференцію.

Час проведення: з 11.00 до 13.00.

Онлайн відео буде доступне на офіційній Фейсбук сторінці АМУ

Спікери веб-конференції: Шемелинець Людмила Миколаївна, Перший заступник Голови  Держгеокадастру, та керівники профільних департаментів Держгеокадастру.

До перегляду веб-конференції запрошуються голови ОТГ або представники, начальники управлінь/відділів земельних відносин органів місцевого самоврядування громад.

Детальніше за посиланням: