Участь у проекті "Молодіжна медіашкола"

Дата: 30.01.2019 16:51

Золочівська селищна рада оголошує набір на участь у проекті "Молодіжна медіашкола".

Проектом передбачено 8 занять протягом 2-х місяців у вихідний день тижня, які охоплюють текстову журналістику, основи інтерв'ювання, фото– та відеозйомку та монтаж відео, основи ораторської майстерності, роботу над сценарієм відеосюжетів.

Уміння та навички, отримані в процесі навчання, учасники зможуть використати при створенні громадського молодіжного телебачення Золочівської громади.

Заявки приймаються до 23:59  08 лютого 2019 року.

Довідки за телефоном 5-14-78.

Заявка на участь у проекті "Молодіжна медіашкола" доступна за посиланням: