Як вирішити проблему засмічення Золочівської ОТГ?

Дата: 18.02.2019 14:54

Як вирішити проблему засмічення Золочівської ОТГ?

20 лютого о 10 .00 в приміщенні Золочівської селищної ради (зал засідань, смт Золочів, вул. Центральна,13а) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо вирішення проблеми засмічення на території  Золочівської ОТГ

Несанкціоноване викидання сміття мешканцями Золочівської ОТГ створює загрозу місцевій екосистемі та здоров’ю мешканців. Громадська організація “Центр UA” спільно з представниками ради Золочівської територіальної громади та місцевими жителями обговорить, як уникнути екологічного лиха в об’єднаній громаді.

Питання публічної консультації:

1. Як організувати систему поводження з побутовим сміттям в ОТГ?
  2. Як змінити поведінку мешканців при поводженні з твердими побутовими відходами?
  3. Скільки коштів потрібно для вирішення проблеми та звідки їх залучати?

Учасники обговорення:

• Попов Олексій Федорович, заступник селищного голови
  • Забейворота Тетяна Валентинівна, начальник відділу ЖКГ та управління комунальною власністю
  • Постольна Ірина Василівна та Єрьоменко Руслан Іванович, головні спеціалісти відділу ЖКГ та управління комунальною власністю
  • Тімченко Ярослав Володимирович, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій
  • Носков Владислав Анатолійович, депутат селищної ради, громадський активіст
  • Костенко Микола Федорович, начальник КП «Золочівкомунсервіс»
  • Гиренко Христина, модераторка заходу, координаторка ГО “Центр UA” в Харківській області.

За додатковою інформацією звертайтеся до Христини Гиренко за тел. +38(095)417-05-14.

ГО “Центр UA” запроваджує практику вирішення місцевих проблем шляхом пошуку оптимальних рішень спільно з громадою. Проведення публічних консультацій із залученням представників різних заінтересованих сторін дозволить місцевій владі розробляти та ухвалювати більш якісні рішення, які будуть зрозумілими і тому підтриманими громадою.

Захід відбувається за фінансової підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”. Програма “U-LEAD з Європою” спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.