Привітання з Днем 8 Березня

Дата: 07.03.2019 08:25

Дорогі жінки Золочівщини!

Від імені депутатського корпусу Золочівської селищної ради, виконавчого комітету та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з наступаючим  святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.

Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних й коханих.

Щиро бажаю вам щастя, здоров’я, успіхів у житті, палкої любові та весняного настрою!

З повагою Леонід Канівець, Золочівський селищний голова.