Привітання до Дня Перемоги!

Дата: 08.05.2019 16:16

Фото без описуДорогі жителі Золочівської об’єднаної територіальної громади!
Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету селищної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас із 74 річницею ПЕРЕМОГИ у Другій світовій війні!
День Перемоги назавжди залишиться символом героїчного минулого рідної Батьківщини, величі духу, братерства, стійкості, мужності, доблесті, відданості та вірності нашого народу.
Дорогі ветерани, ми звеличуємо та прихиляємося перед Вашим подвигом у роки Другої світової війни та післявоєнної відбудови, шановні герої, визволителі! Доземно вклоняємося Вам, завдячуємо за визволення та здобуту Велику Перемогу над ворогом!
Зичу всім міцного здоров’я, миру та щастя. Родинного затишку, тепла і безмежної вдячності молодих поколінь.

З глибокою повагою:
Золочівський селищний голова Леонід Канівець