Як зацікавити туристів відвідувати Золочівську ОТГ?

Дата: 18.11.2019 16:50

20 листопада о 15:00 у приміщенні Золочівської селищної ради (смт. Золочів, вул. Центральна 13а, зал засідань) відбудеться публічна консультація з заінтересованими сторонами щодо туристичного потенціалу Золочівської ОТГ.

Золочівська громада має великий туристичний потенціал, зручне географічне розташування та має багату історію. На території громади знаходиться чимало пам’яток архітектури. Також громада славиться своїм вихідцем – українським філософом та письменником Григорієм Сковородою, який народився та жив на цій території. Незважаючи на це, Золочівська громада досі залишається недостатньо популярним туристичним місцем.

Громадська організація “Центр UA” разом із представниками ради та місцевого бізнесу, мешканцями громади та активістами обговорять, якою має бути оновлена стратегія розвитку туризму та якими можуть бути додаткові джерела фінансування для розвитку туризму.

Питання до обговорення:

1. Як розробити якісну та ефективну туристичну стратегію?
  2. Як популяризувати місцеві заходи для внутрішніх та іноземних туристів?
  3. Які джерела фінансування можуть бути залучені для розвитку туризму в громаді?

Учасники консультації:

• Сопіна Олена,  начальниця відділу культури і туризму
  • Тімченко Ярослав, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій
  • Мицай Наталія, директорка літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди, староста
  • Гиренко Христина, регіональна представниця ГО “Центр UA” у Харківській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Гиренко Христини за телефоном  095 417 05 14 або на пошту: [email protected]

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.