Тренінг-семінар «Підвищення рівня компетенції ГО-2019».

Дата: 19.11.2019 16:10

25 листопада 2019 р. для представників громадських організацій Золочівської ОТГ буде проведено тренінг-семінар «Підвищення рівня компетенції ГО-2019».
Під час тренінгу учасники опанують навички формування організаційної структури ГО, впорядкування документообігу, стратегічного планування діяльності ГО та визначаться з функціональними обов’язками членів ГО.
Тренінг орієнтований на практичні інструменти, які необхідно застосовувати у діяльності ГО. Кожена сесія складатиметься з поєднання інформаційних матеріалів та практичних вправ, щоб допомогти представникам ГО розробити план діяльності ГО, що значно підвищить реальну компетентність та спроможність ГО приймати участь у різних активностях громади.
Тренінг проведе досвідчений тренер-експерт по роботі з ГО
 Кулініч Олег Васильович.

Місце проведення: смт. Золочів, вул. Центральна, 13а (приміщення Золочівської селищної ради).
 Початок роботи тренінгу о 10:00.
 Контактна особа: Покотило Т.В., +38-050-197-13-01, е-mail: pokotilo2017@gmail.com.
Захід організовано ГС «Харківський університетський консорціум» в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).