Пройшов тренінг-семінар «Підвищення рівня компетенції ГО-2019».

Дата: 26.11.2019 16:11

25 листопада 2019 р. в Золочівській селищній раді для представників громадських організацій Золочівської ОТГ пройшов тренінг-семінар «Підвищення рівня компетенції ГО-2019».

Метою навчання було познайомити учасників із головними змінами державного фінансування громадських організацій у 2020 році та формами і методами стратегічного планування їх діяльності, оскільки активізація громадянського суспільства відіграє важливу роль у вирішенні місцевих проблем громади.

Окрема увага заходу була приділена алгоритму формуванню організаційної структури та розподіленню функціональних обов’язків між членами ГО. Були  розглянуті різні ситуації щодо активізації діяльності ГО та актуальні питання:

• Реалізація проекту від проблеми до її вирішення;
  • Як побудувати ефективну комунікативну стратегію – від створення Веб-сайту в Інтернеті до сторінки в соціальних мережах;
  • Як побудувати відкритість та прозорість громадських організацій;
  • Звітність ГО перед громадою та партнерами.

Тренінг провів досвідчений тренер-експерт по роботі з ГО  Кулініч Олег Васильович.

Всі учасники тренінгу отримали відповіді на питання та практичні поради щодо підвищення спрожності ГО від експерта.

Захід був організований ГС "Харківський університетський консорціум" в рамках проекту «Голос громади у місцевому самоврядуванні» програми "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність" (DOBRE) в Харківській області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).