Відбулася ХХІІ сесія Золочівської селищної ради.

Дата: 20.12.2019 15:09

Відбулося пленарне засідання ХХІІ сесії Золочівської селищної ради.

До порядку денного було включено 33 питання.

Розпочалася сесія з приємного – вручення грамот старостинським округам за участь у спартакіаді з видів спорту серед старостинських округів Золочівської селищної ради:

1 місце – Феськівський старостинський округ, 2 місце – Золочівська селищна рада, 3 місце – Великорогозянський старостинський округ. Вітаємо переможців.

На засіданні сесії було заслухано звіт Золочівського селищного голови про роботу Золочівської селищної ради за період з 22.12.2018 по 20.12.2019 року.

Також сьогодні був затверджений селищний бюджет Золочівської селищної ради на 2020 рік.

У ході сесії депутати затвердили фінансові плани комунальних підприємств селищної ради, програму «Молодь Золочівщини» на 2020-2022 роки, програму місцевого економічного розвитку та план дій з її впровадження на території Золочівської ОТГ.

Депутати селищної ради внесли зміни до бюджету селищної ради, плану соціально-економічного розвитку Золочівської ОТГ на 2018-2020 роки, ряду програм, розглянули земельні питання та ін.