Оголошення  про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Золочівської селищної ради.

Дата: 26.12.2019 11:08

про проведення конкурсу на посаду керівника

комунального закладу загальної середньої освіти

Золочівської селищної ради

Золочівська селищна рада оголошує конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти:

Комунальний заклад «Малорогозянський ліцей» Золочівської селищної ради, що знаходиться за адресою: 62243, вул.Мічуріна, 22, с.Мала Рогозянка, Золочівський район

Кваліфікаційні вимоги:

• Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці:

• Посадовий оклад директора закладу відповідає 18 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавка за вислугу років, надбавка за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.

Для участі у конкурсі подаються такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про освіту;
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Строк подання документів – з 27 грудня 2019 року до 17 січня 2020 року включно за адресою: 62203 Харківська обл., смт. Золочів, площа Слобожанська, буд. 3.

Етапи конкурсу

І етап. Письмова перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та професійних компетентностей.

ІІ етап (заочний) Подача кандидатами та вивчення комісією з метою  оцінювання Перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти.

ІІІ етап. Відкрита публічна презентація державною мовою Перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Перелік питань та форма перевірки знань, зразки ситуаційних завдань та критерії оцінювання тестувань і завдань за телефоном: 5-05-44

Контактна особа: Гончаренко Людмила Петрівна (тел. 5-05-44).