До уваги платників податків! З 3 січня 2020 року розпочнеться зарахування платежів на нові бюджетні рахунки.

Дата: 02.01.2020 11:34

До уваги платників податків!

З 3 січня 2020 року розпочнеться зарахування

платежів на нові бюджетні рахунки

З 1 січня 2020 року вводяться в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.

Рахунки відкриті Державною казначейською службою України за стандартом IBAN відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203 (із змінами та доповненнями).

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена у розділі «Бюджет»: «Рахунки для платників податків».

Додаток: файли – Реквізити рахунків для обліку доходів селищного та

обласного бюджетів на 2020 рік (Rah mb1.xls)

Реквізити рахунків для обліку доходів державного

бюджету на 2020 рік (Rah db1.xls)