Добрі справи громади у галузі освіти.

Дата: 27.01.2020 13:03

Візитівкою кожної громади, звичайно, є благоустрій населених пунктів. Те, що вабить око. А забезпечення гідного розвитку громади та життя населення- це щоденна, послідовна і копітка праця селищної ради.

Почнемо з освіти. Її господарство, майновий фонд, який дістався нам у спадок, умовно можна порівняти хіба що зі старим будинком, без ремонту, комунікацій, зручностей і з драним дахом.

У 2019 році в об’єднаній територіальній громаді функціонувало 12 закладів загальної середньої освіти, 9 дошкільних навчальних закладів та інклюзивно-ресурсний центр. В минулому році на галузь освіти виділено 50308800 гривень освітньої субвенції, виключно спрямовану на заробітну плату освітнім працівникам.

Окрім цього, Золочівської селищною радою виділено власних коштів в сумі 8174804,60 гривень.

На харчування дошкільнят з місцевого бюджету направлено 296656,47 гривень.

У 2019 році за сприяння селищної ради відкрито дошкільний підрозділ Ряснянської філії КЗ «Золочівський ліцей №3». На забезпечення його функціонування виділено 1251081,00 грн.

У 2019 році на Нову українську школу з бюджету громади виділено 1258998,00 гривень.

За кошти громади виготовлено для закладів освіти проектно – кошторисну документацію - 954000,00 грн; виконано ремонтні роботи та реконструкцію окремих приміщень на суму 4089148,00 грн в Золочівському ліцеї №2, в Олександрівському, Довжанському та Малорогозянському ліцеях.

Для підвезення учнів та вчителів до місць навчання та роботи в 2019 році селищна рада за кошти місцевого бюджету придбала два нові автобуси. Сума витрат – 3357000,00 гривень.

На загальну суму 3953306,50 гривень придбано обладнання для кабінетів хімії, фізика, географії, біології та математики в ліцеях громади.

Це значно не весь перелік добрих справ нашої громади в галузі освіта. Будемо інформувати.