Побували у Феськах.
Жваво, із приємностей розпочався ранок у Феськівському старостинському окрузі. Учень у шкільному автобусі знайшов свій ще вчора забутий портфель. І це був вибух приємних емоцій.
А коли серйозно, то з восьмої ранку потяглися до адміністративної будівлі люди. Головний спеціаліст Марина Лавріненко знає проблеми кожного і швиденько все вирішує. За декілька хвилин у Феськах гучно запрацювала бензопила. Це депутат селищної ради Віталій Котелевський разом з підсобним робітником Мушиним Степаном Даниловичем упорядковують село. Закінчивши зріз непотрібної порослі обабіч дороги на Луговій, взялися до роботи біля стадіону – гордості села. А потім – все далі і далі купа за купою непотрібної порослі та чагарнику… Віталій говорить, було б дуже добре, якби кожен, за можливістю, зробив щось корисне для громади.
До речі, про користь, шану і повагу. У Феськах останнім часом завели гарну практику вітати із серйозними ювілеями, визначними датами людей. Ось і зараз в.о. старости Людмила Глух та Наталія Лавріненко, депутат районної ради, із квітами та продарунками вирушають привітати Скордіну Євдокію Єгорівну з 90 – річчям, Мащенко Анастасію Михайлівну з 98- річчям та Шевцова Івана Миколайовича з 85 – річчям.
Живе село. Зростає. Лише за останні два роки Золочівська громада виконала реконструкцію насосно – каналізаційної станції, капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення, поточний ремонт сільського клубу. Встановлено вуличне освітлення в Феськах та Чепелах та вуличні тренажери біля місцевого стадіону. Дитячий садок забезпечено системою блисковкозахисту. Здійснено ремонт водомережі та налагоджено систему вивезення твердих побутових відходів. Селищна рада надає постійну допомогу комунальному господарству та багато іншого. І це все є наша щоденна спільна праця.
Гарним видався і сьогоднішній день. Корисним.