Відбулося засідання 23 сесії Золочівської селищної ради.

Дата: 21.02.2020 16:41

Відбулося пленарне засідання ХХІІІ сесії Золочівської селищної ради.

До порядку денного було включено 35 питань.

У ході сесії депутати затвердили Програму покращення якості надання послуг Золочівським районним сектором ГУ Державної міграційної служби України в Харківській області на 2020-2022 роки, комунікаційну стратегію Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020-2025 роки, перелік базової мережі закладів культури Золочівської селищної ради, план покращення надання послуг з водопостачання на 2020-2023 роки на території Золочівської ОТГ, положення про розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв).

Було заслухано звіт про роботу КП «Одноробівське ЖКП», територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг, КП «Золочівкомунсервіс» за 2019 рік.

Депутати селищної ради внесли зміни до бюджету селищної ради, плану соціально-економічного розвитку Золочівської ОТГ на 2018-2020 роки, до програми «Обдарована молодь» на 2020 рік», програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2021 роки, розглянули ряд земельних питань.

Депутати схвалили 24 міні-проекти для участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Одним з питань було надання матеріальної допомоги громадянам на загальну суму 182500 грн.