Зі святом дорогі представниці нашої Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади!

Дата: 07.03.2020 18:51

Напередодні одного з накрасивіших, найулюбленіших свят – Міжнародного жіночого Дня 8 Березня від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету селищної ради та від себе особисто щиро вітаю наших милих, прекрасних жінок - бабусь, мам, дружин, сестер, подруг, коханих… Вас, дорогі представниці нашої Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади!

Хочеться висловити наше особливе ставлення до всіх вас! Ви робите світ красивим, щасливим. А кожен день – сповнений вашим теплом та любов’ю.

За всіх часів славилася і славиться наша громада представницями прекрасної половини людства. Красивими за вродою, своїми вчинками, своїм життям. Вони і Батьківщину боронили і знову стали на її захист. Жінки в громаді представляють всі професії. А найбільше їх покликання у цьому світі – материнство. Низький уклін всім матерям Золочівщини!

Хочу побажати вам, перш за все, Миру. Щоб були здоровими і спокійно спали діти, щоб радістю розпочинався кожен день.

Міцного здоров’я всім. Несіть у світ любов і світлі почуття!