Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти громади.

Дата: 14.04.2020 14:45

14 квітня 2020 року об 11.00 при відділі освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти громади. Засідання проводилося  дистанційно у режимі онлайн.

Під час наради розглянуто питання:

- про підсумки участі учнів громади у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН;

- про підготовку до організованого закінчення 2019/2020 навчального року в умовах карантину;

- про організацію дистанційного навчання під час карантину;

- про проведення ЗНО-2020.

Доповідачами були працівники відділу освіти, молоді та спорту:

Борох Ю.Ю., головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради;

Крючкова Н.М., завідувачка методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради;

Шула І.В., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради;

Скляренко Т.О., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради;

Ткаченко В.В., методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Золочівської селищної ради.

Під час наради директори  взяли участь у дистанційному обговоренні запропонованих питань.

Матеріали наради  розміщені на сайті відділу освіти, молоді та спору Золочівської селищної ради в розділі «НАРАДИ».