Онлайн-проект «Не згасити пам'яті вогонь».

Дата: 23.04.2020 17:39

Шановні жителі громади!

Невдовзі ми разом з мільйонами людей по всьому світу відзначатимемо День пам'яті і примирення та 75-у річницю Перемоги у Другій світовій війні.

Враховуючи сьогоднішню ситуацію, ми залишаємося вдома, карантин продовжується, але свято не відміняється. Ми будемо його відзначати у новому форматі. За ініціативою Золочівського селищного голови Л.В.Канівця селищна рада започатковує онлайн-проект «Не згасити пам'яті вогонь».

Пропонуємо всім, кому дороге це свято, хто шанує пам'ять і свою історію, у кому живе дух переможця, взяти участь у онлайн-рубриках проекту:

-«Родинна пам'ять»- фото ветерана, учасника Другої світової війни із сімейного архіву, стисла розповідь про нього;

-«Перемога в серці кожного живе»- відеовірш, присвячений Дню Перемоги;

-«Пісні війни присвячуєм тобі, Велика Перемого»- історія створення, звучання пісні воєнних років та її сучасне виконання;

-«За пам'ять, за славу, за честь»-відеоряд тематичних фото та відеоролики святкування Дня Перемоги минулих років;

-«Голос Перемоги»- музичне онлайн-привітання із 75-ю річницею Перемоги;

-«Роки війни- століття пам'яті» - документальні виставки архівних матеріалів, музейних експонатів, пов’язаних з участю українців і золочівців у Другій світовій війні та розповіді про них;

-«Онукам подвиги дідів слугують прикладом величним»- акція серед закладів освіти з поширенням у соціальних мережах розповідей, історій про випускників, які брали участь у війні;

-«Хочу, щоб мирним був завтрашній день»- виготовлення святкових листівок, онлайн-виставка малюнків до знаменної дати;

-«Тільки пам'ять не сивіє»-онлайн-виставка фотографій воєнних часів.

Всіх, хто має бажання долучитися до онлайн-проекту, просимо надсилати матеріали за контактами: zolrbk@ukr.net тел.5-12-90,

pr.zolochivotg@dniokh.gov.ua, тел.5-02-78.

Модератори проекту: відділ культури і туризму, відділ освіти, молоді і спорту, Будинок культури Золочівської селищної ради.

Проект стартує 27 квітня 2020 року і буде діяти до 09 травня 2020 року.

Всі надані матеріали в онлайн-рубрики будуть розміщені на офіційному сайті та сторінці Фейсбук Золочівської селищної ради.