Привітання Золочівського селищного голови Л.Канівця з Днем Пам’яті і примирення та 75-річницею Перемоги у Другій світовій війні.

Дата: 08.05.2020 15:35

Шановні жителі громади! Дорогі ветерани!

Я звертаюсь до всіх, хто крізь життя несе в своїм серці пам’ть про Другу світову війну!

Від імені Золочівської селищної ради та виконавчого комітету щиро вітаю вас із Днем Пам’яті та примирення, 75 річницею Перемоги у Другій світовій війні.

Сьогодні Україна у святому мовчанні схиляється перед Вічним Вогнем. Його полум’я є символом нашої вічної пам’яті. І немає права на забуття.

Від імені покоління внуків я вклоняюся ветеранам війни, віддаючи глибоку шану і повагу. І матерям героїв, вдовам, які зростили дітей.

Мільйони людей загинули у Другій світовій. Більше трьох мільйонів – українців. Їхні могили розкидані по всьому світові. Обабіч доріг, в лісах, на цвинтарях, серед села… Золочівська земля також свято береже пам’ять про тих, хто загинув за її визволення. Представники різних народів. Їх імена на плитах і обелісках, пам’ятниках, курганах і могилах.

Оплакують дощі одиноку могилу невідомого солдата обабіч дороги. Таких – тисячі, мільйони. Зупинись…

Шановні, дорогі мої земляки!

Бажаю вам міцного здоров’я, щоб в радості і мирі зростали наші діти.

Нехай горить Вічний вогонь над благословенною Україною. Щоб його полум’ям зігрілись зболені душі. Тих, хто загинув за Перемогу. І тих, хто їх довго чекав.

Миру нам, дорогі земляки!