Привітання з Міжнародним днем захисту дітей.
Шановні жителі громади!
Щиро вітаю вас із світлим, ясним і радісним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!
Це свято кожної дитини, сім’ї, нашої великої родини і України! Діти є найдорожчим для кожної сім’ї і майбутнім держави. І немає більшого щастя у світі, аніж посмішки здорових та щасливих дітей. А піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Саме для цього всі ми живемо та працюємо, спрямовуємо зусилля Золочівської селищної ради та громади. Я впевнений, що, об’єднавшись заради майбутнього, ми виховуємо гідних громадян, які неодмінно стануть нашою гордістю.
Я бажаю, щоб у кожної дитини були тато і мама, щоб теплом і любов'ю було зігріте кожне дитяче сердечко, щоб весело сміялась дітвора, щоб рученята тяглися до сонця і щоб завжди була чиста блакить світлого мирного неба.
Дорогі діти! Бажаю вам щасливого, галасливого дитинства! Здоров’я та удачі на життєвих дорогах, щоб мали змогу розвивати свої особисті якості і таланти! І нехай роки вашого дитинства будуть щасливими та незабутніми!
Від імені Золочівської селищної ради, виконавчого комітету, з повагою, любов’ю до дітей:
Леонід Канівець, Золочівський селищний голова.