Про допомогу.

Дата: 10.06.2020 09:39

Сьогодні до Золочівщини прибула партія гуманітарної допомоги від Нова Пошта.

500 респіраторів FFP3, 500 медичних масок, 500 л дезрозчину, 500 захисних рукавичок, 50 контейнерів для збору гострого інструментарію, 200 упаковок спиртових серветок та 50 ємностей для дезінфекції.

Медичні працівники КНП «Центр медичної допомоги Золочівської селищної ради»  щиро вдячні за таку потужну підтримку!

Ми всі дякуємо за розуміння, співпрацю та чуйність @Володимир Поперешнюк, @Інні Поперешнюк, @Максим Мележик , @ЕленаПлахова, @Боровик Илья , @Клименко Евгений, @Бугай Андрей.

Це було дуже професійно та чітко. І комунікація, і швидкість реагування, і професіоналізм!

Дякуємо!

Адміністрація та колектив