Дорога молодь Золочівщини!
Дорога молодь Золочівщини!
Щиро вітаю тебе із прекрасним святом – Днем молоді!
В житті немає кращої пори, ніж молодість. Ви сміливі, завзяті, сучасні, освічені, активні! Ви впевнено заявляєте про свої права і реалізуєте всю свою енергію у розбудову держави і утвердження себе.
Дякую молодим співвітчизникам і, зокрема, молоді нашої Золочівської селищної об’єднаної територіальної громади, які у відповідальний для України момент проявляють високу свідомість, патріотизм, відданість державі.
Бажаю вам міцного здоров’я, сміливих кроків вперед і здійснення всіх ваших задумів! Ви –сьогоднішнє і майбутнє України. Творіть, будуйте, навчайтесь! Нехай змістовним і повним буде ваше життя, а світ разом із вами - красивим!
Від Золочівської селищної ради та виконавчого комітету з великою гордістю за молоде покоління Золочівщини – Леонід Канівець, Золочівський селищний голова.