Привітання до Дня прапора та Дня Незалежності України.

Дата: 23.08.2020 15:01

Шановні жителі громади!

Дорогі співвітчизники, земляки!

Щиро вітаю вас із головними, загальнодержавними святами- Днем Прапора та Днем Незалежності України!

З великим піднесенням, як син своєї Батьківщини, щиро бажаю тобі, ненько – Україно, всьому українському народові, жителям нашої об’єднаної територіальної громади, завжди мати в душі патріотичне ставлення до святині – із святинь – України, відстоювати, зміцнювати її незалежність і суверинітет. Де б ти не народився – на заході, півдні, правому чи лівому березі Дніпра, але разом всіми – українці. Тільки Україна – наш рідний дім! Там, де стояла колиска, де небо, земля і сонце піднесли, дали тобі крила, де мова і пісня звучать українські. Бережімо його. І тут самі собою спливають на думку слова Тараса Шевченка, поета, генія і нашої гордості: «В своїй хаті й своя правда, і сила, і воля…».

Бажаю, щоб кожен українець, кожен житель села чи селища нашої громади, дорослий, літній чи юний, мріяв і дбав, аби на нашій землі панували мир і спокій, щоб справдилися вікові, вільні мрії поколінь, щоб доля кожного була щасливою.

Зичу всім міцного здоров’я і любові. Такої, як мати любить своїх дітей, бо «Нема на світі України, немає другого Дніпра…»

З великою повагою від Золочівської селищної ради, виконавчого комітету:

ЛЕОНІД КАНІВЕЦЬ, Золочівський селищний голова.