XIV сесія Золочівської селищної ради

Дата: 27.01.2017 16:00

Відбулося відкрите пленарне засідання ХІV сесії селищної ради. На розгляд сесії було винесено 21 питання порядку денного. У засіданні взяли участь: члени виконавчого комітету, члени комісій при виконавчому комітеті, голови ОСББ, голови вуличних комітетів, керівники структурних підрозділів РДА, директори навчальних закладів селища, голова районної ради ветеранів, директор територіального центру, директор районного будинку культури, начальник КП "Золочівське РЖКГ", головний редактор газети "Рідний Золочів", представники організацій та установ селища. У роботі сесії взяли участь 22 депутати селищної ради. Першим питанням порядку денного було визначено звіт Золочівського селищного голови про проведену роботу за 2016 рік. Селищний голова доповіла результати роботи. У обговоренні звіту взяли участь: депутат селищної ради, голова постійної комісії М.М. Борох, депутат селищної ради, голова депутатської групи "Рідний Золочів" С.С.Барбін, депутати селищної ради, директори ДНЗ №2 та №3 Л.С. Тішкова та В.Г. Москаленко, директор БДЮТ В.В. Артеменко, голова ОСББ Арнаут Ю.В., голова районної ради ветеранів В.І. Соколовський. Рішенням сесії всі депутати прийняли рішення про взяття звіту до відома. Також було вирішено ряд нагальних питань. Були заслухані звіти депутатів по округу № 2 ( Борох М.Г.), округу № 4(Стогній О.І.), округу №22 ( Джавадян І.М.). Селищний голова Т.А. Бондаренко ознайомила депутатів з необхідністю активізації роботи з об'єднання громад, запевнила присутніх, що процес неодмінно почнеться і буде розглядатися на наступній сесії. Було повідомлено депутатам про необхідність заповнення електронної декларації до 1 квітня 2017 року. Депутати також обговорили зниження тарифів на ритуальні послуги, було вирішено на наступній сесії зменшити їх до оптимальної ціни.Тетяна Анатоліївна закрила пленарне засідання сесії.