15 червня відбудеться пленарне засідання ХІХ сесії

від  6  червня  2017 року

Про скликання  ХІХ сесії

селищної ради VІІ скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”   15  червня  2017  року о 14.00  в приміщенні селищної ради скликати    ХІХ сесію Золочівської селищної ради VІІ скликання (смт. Золочів, вул. Центральна, 13а, І поверх, зал засідань).

І. На розгляд сесії винести наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення ХVІ сесії селищної ради VІІ скликання «Про затвердження «Програми економічного та соціального розвитку Золочівської селищної ради на 2017 рік» № 1153 від 16.02.2017 року.
  2. Про внесення змін до рішення ХІІІ сесії VII скликання «Про селищний бюджет на 2017 рік» №1072 від 23 грудня 2016 року та додатків до нього.
  3. Про надання згоди на співфінансування з селищного бюджету міні-проектів – переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» у 2017 році.
  4. Про затвердження символіки територіальної громади смт Золочів.
  5. Про надання матеріальної допомоги.
  6. Земельні питання.

ІІ. Оприлюднити дане розпорядження на інформаційному стенді та офіційному сайті селищної ради.

Золочівський селищний  голова                                      Т.А. Бондаренко