Інформація ПрАТ «Харківенергозбут».

Дата: 23.11.2020 14:36

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!

Повідомляємо, що ПрАТ «Харківенергозбут» приєднався до безкоштовного Інтернет-сервісу Paperless.

Paperless - сервіс для компаній та підприємців по обміну документами між собою в електронній формі.

Приєднуйтесь з нами до Paperless  безкоштовного, без паперового електронного світу.

Використовуючи Paperless: Ви економите час та кошти.

Розпочати обмінюватись електронними документами дуже легко:

Перейти за посиланням: https://zbutenergo.kharkov.ua/ на офіційний веб-сайт  ПрАТ «Харківенергозбут».

На головній сторінці знайти та відкрити вкладку «Електронний документообмін».

Зареєструватись на інформаційному WEB-сервісі Paperless на сайті Інтернет-сервісу за посиланням: https://paperless.com.ua/ (далі - Інтернет-сервіс).

Завантажити та заповнити потрібну Угоду щодо електронного документообміну.

Підписати Угоду кваліфікованим електронним підписом (КЕП) та направити за допомогою Інтернет-сервісу на електронну адресу: paperobmin.prat.kh@gmail.com

У разі відсутності КЕП, отримати КЕП в одному з Акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК) перелік яких розміщено на сайті за посиланням: https://czo.gov.ua/ca-registry

Отримати на адресу своєї електронної пошти, яка була вказана під час реєстрації на Інтернет–сервісі адреси електронної пошти співробітників ПрАТ «Харківенергозбут», які будуть застосовуватися при електронному документообміні.

Переваги здійснення виробничого процесу з електронного документообміну через Інтернет-сервіс Paperless від паперового документообміну:

Паперовий документообмін                                             Електронний документообмін

через Інтернет-сервіс Paperless

X

Ви гаєте час на пересилання та підписання документів на папері

V

Ви підписуєте документи за допомогою кваліфікованого електронного підпису, не виходячи з дому або офісу, не гаєте свій час та зберігаєте своє здоров’я в умовах карантину

X

Ви витрачаєте гроші на папір і кур’єрські послуги.

V

Ви надсилаєте та підписуєте документ так само легко, як е-mail, тим самим економите час і гроші

X

Для збереження документації потрібна велика кількість папок і нескінченні ряди шаф

V

Документи структуровані та зберігаються в надійному місці (власному комп’ютері, сервері, USB флеш накопичувачі)

Приєднуйтесь з нами до електронного документообміну. Не гайте свій час та бережіть своє здоров’я.

Ми  піклуємось про Вас.

З думкою про Вас, ПрАТ «Харківенергозбут»