З Днем місцевого самоврядування.

Дата: 07.12.2020 08:17

Шановні жителі громади, представники органів місцевого самоврядування, ветерани праці, депутати всіх рівнів органів влади, громадські активісти!

Щиро і сердечно вітаю вас із державним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято стало для всіх мешканців нашої селищної об’єднаної територіальної громади, адже місцеве самоврядування здійснюється територіальними громадами, як безпосередньо, так і через ради громад та їх виконавчі органи, які представляють спільні інтереси територіальних громад і кожного громадянина.

Нам випала велика честь за довірою мешканців громади відстоювати їх інтереси, будувати й розбудовувати об’єднану територіальну громаду, розвивати всі галузі – освіту, медицину, культуру, комунальне господарство, сферу обслуговування населення, підприємництво та інше. Ми приймаємо та виконуємо рішення згідно із Конституцією та законодавством України та несемо велику відповідальність перед громадою.

Золочівська селищна об’єднана територіальна громада є однією з найбільших в Україні і однією з найперших, яка стала на шлях об’єднання та децентралізації.

Дякую всім за плідну працю, розуміння, активну позицію і за любов до свого села, селища, людей.

Бажаю міцного здоров’я, достатку та злагоди у кожній родині. Нехай творче ставлення до виконання посадових обов’язків, гідний внесок кожного зроблять нашу громаду заможною, а людей – щасливими.

З повагою від імені селищної ради та виконавчого комітету:

Леонід Канівець, Золочівський селищний голова.