Інформація Золочівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури.

Дата: 24.12.2020 13:21

За повідомленням начальника Золочівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури Дениса Лещенка, відділом прокуратури  доведено у суді  винуватість громадян К. та М. у незаконній порубці лісу. Вироком суду  визнано винними  у скоєнні  злочину, передбаченого ч.4 ст. 246 КК України та призначеного покарання, у вигляді  5 років позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування покарання з випробування на 3 роки.

Встановлено, що громадянин К. за попередньою змовою з громадянином М. впродовж тривалого часу,  починаючи з травня  місяця 2020 року по липень місяць 2020 року здійснили  незаконну  порубку  дерев різних порід на території ДП «Жовтневого лісового господарства», чим завдали збитки державі на загальну суму 256 тис. грн.

Нагадуємо, щостаттею 246 КК Українипередбаченокримінальнувідповідальність  занезаконну  порубку абонезаконнеперевезення, збеорігання, збут лісу.