Дата: 30.12.2020 13:40

Селищний голова Віктор Коваленко відвідав підприємство «Золочівська центральна лікарня». Під час зустрічі з медичним персоналом голова вислухав  проблемні питання діяльності медичного закладу та недоліки впровадження медичної реформи, оглянув відділення лікарні, кабінети для прийому хворих, обговорив питання фінансування закладу та провідав хворих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні.

За сприяння німецького проекту GIZ придбано вкрай необхідний  кисневий концентратор "БІОМЕД" LF-H-10A, для підключення до наркозних апаратів, апаратів ШВЛ та забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Також апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації.

Агрофірма «Альфа» отримала грант за свою ефективну сільськогосподарську діяльність від компанії «SyngentaUkraine» на соціальні проекти. Віктор Бєлінський вирішив придбати  медичне обладнання та передати до лікарні громади. Підтримуємо будь яку ініціативу наших партнерів сільгоспвиробників.

Голова громади зазначив, що  надання якісних медичних послуг населенню – головне завдання влади на місцях.