Відбулася позачергова ІІІ сесія УІІІ скликання селищної ради.

Дата: 13.01.2021 11:50

За розпорядженням селищного голови Віктора Коваленка сьогодні скликана ІІІ позачергова сесія Золочівської селищної ради. Головним питанням на розгляд було винесено:

Звернення депутатів Золочівської селищної ради до Президента України, Прем’єр-Міністра України та Голови Верховної Ради України, Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо необгрунтованого підвищення тарифів на енергоносії.

Підтримуємо позицію мешканців Золочівщини щодо підвищення тарифів. Під час карантину і локдауну держава навпаки повинна підтримувати як своїх громадян, так і підприємницьке середовище, а не відбирати у них останнє. В цей нелегкий час, коли спостерігається падіння економіки, зростання безробіття, а все більше людей потрапляють за межу бідності, такі речі є недопустимими. Сподіваємось, що народ буде почутий, переглянуть рішення та знизять тарифи.

Депутатський корпус одноголосно проголосував за наше звернення.