Придбано новий сміттєвоз.

Дата: 03.02.2021 09:23

У 2018 році розпочалася співпраця Золочівської селищної ради та міжнародної програми Агенства США з міжнародного розвитку (USАID). Сьогодні на виконання Плану покращення послуги поводження з побутовими відходами селищному голові Віктору Коваленку було вручено ключі від нового сміттєвозу СБМ-302/1 на шасі МАЗ-438121. Його вартість складає 1 млн. 781 тис. грн. Найближчим часом авто буде передано до КП «Житлово-комунальне господарство Золочівської селищної ради». Нашою метою є охоплення централізованим вивезенням побутових відходів усіх старостинських округів, і тому в подальшому плануємо використовувати авто для обслуговування сіл, де послуга ще не впроваджена. У сміттєвозі наявний пресувальний механізм, який дасть змогу за один рейс вивозити вдвічі більший обсяг відходів порівняно з КАМАЗом і тоді досягнемо 100% охоплення послугою території громади.