Золочівська громада
Харківська область, Богодухівський район

Про портал управління знаннями.

Дата: 12.02.2021 13:52
Кількість переглядів: 226

          З лютого 2020 року розпочав роботу Портал управліннязнаннями НАДС. Завдякичомупублічніслужбовціотрималиможливістьпокращуватизнаннявдомачи, навіть, під час обідньої перерви. Аджевідтеперїхатикудись на навчання не потрібно. Все цеможнаробити онлайн.

          Портал призначенийдля:

  • забезпеченнярозвитку ринку освітніхпослуг у сферіпрофесійногонавчання;
  • інформування провайдерами про наявніосвітньо-професійні та освітньо-науковіпрограмипідготовки за спеціальністю «Публічнеуправління та адміністрування» галузізнань «Публічнеуправління та адміністрування», загальні та спеціальніпрограмипідвищеннякваліфікації;
  • організації електронної взаємодії суб’єктів Порталу з метою забезпечення професійного розвитку державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування, обміну практиками та досвідом.

          Користувачами Порталу можуть бути будь-які особи, яківикористовуютьінформацію, розміщену на ньому.

          Користуватися Порталом для доступу до інформації про освітніпослуги у сферіпрофесійногонавчання та суб’єктівнадання таких послуг з метою формуваннязапитів на отриманнявідповіднихосвітніхпослугможутьтількизареєстрованікористувачі – державніслужбовці, головимісцевихдержавнихадміністрацій, їхперші заступники, заступники, посадові особи місцевогосамоврядування. 

          Зареєстрованікористувачі мають можливість:

  • здійснюватипошукінформаціїщодоосвітніхпослуг у сферіпрофесійногонавчання за регіонами, напрямами (темою), рейтингом та формами, датами проведеннянавчаннятощо;
  • здійснюватиособистеплануванняпрофесійногонавчання шляхом пошукуосвітньо-професійних, освітньо-науковихпрограм та програмпідвищеннякваліфікації;
  • формуватизапити на участь у навчанні за програмамипідвищеннякваліфікації;
  • переглядатиінформаціющодопройденогонавчання та здобутихрезультатів за програмамипідвищеннякваліфікації;
  • брати участь у формуванні рейтингу провайдерів, програм підвищення кваліфікації, викладачів (тренерів) шляхом оцінювання програм підвищення кваліфікації та залучених до проведення відповідного навчання викладачів (тренерів).

За рікроботи Портал довів свою ефективність та актуальність. І яскравимпідтвердженням є статистичнідані. Станом на 2 лютого 2021 року зареєстровано 126 провайдерівосвітніхпослуг та 207 викладачів. Понад 50 тисячзареєстрованихкористувачівмаютьзмогуобирати теми та напрямипідвищеннякваліфікаціїмайже з 1000 загальних та спеціалізованихпрограмрізноманітноготематичногоспрямування.

          Функціонал Порталу дозволяєкористувачамздійснюватипошукпрограм за напрямомпідвищеннякваліфікаціїчи датою. А такожшвидкореєструватися на той чиіншийнавчальний курс. Наступнийкрок – сумліннонавчатися та у підсумкуотриматисертифікат, якийпідтвердитьуспішнеосвоєнняобраної вами навчальноїпрограми.

Якщо Ви ще не доєдналися - не зволікайте! Цечудоваможливістьвикористовуватисвійвільний час раціонально, щобзростатипрофесійно!

Посилання на Портал https://pdp.nacs.gov.ua

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних