Зустріч між представниками АТ «Харківгаз», громадськістю та селищним головою.

Дата: 18.02.2021 14:52

Відбулась зустріч між представниками АТ «Харківгаз», депутатами, представниками ініціативної групи громади стосовно проблем, які виникають між споживачами та постачальниками. Обговорили цінову політику, яка склалася сьогодні на ринку природного газу та його транспортування. Начальник Дергачівського відділення АТ Харківгазу Віталій Пономар, надав слушні поради щодо своєчасної передачі показників газових лічильників (з 1 по 3 число щомісяця), про перевірку димоходів та безпеку користування газовими приладами. Звернули увагу, що тариф – єдине джерело фінансування газорозподільних мереж та роботи операторів ГРМ. Відтак, селищний голова Віктор Коваленко, наголосив на необхідності більш тісної співпраці у розв’язанні нагальних проблем із Золочівським відділенням, запропонував провести інформаційно-роз’яснювальну роботу старостами серед населення щодо випадків відключення від газомережі, можливих завищених показників по сплаті. Домовились спільно вирішувати проблеми, що виникають у мешканців громади.