Робоча зустріч в рамках співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.
Відбулася робоча зустріч в рамках співпраці з німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.
На даному етапі німецькі партнери пропонують громаді підтримку в таких важливих сферах, як охорона здоров’я і соціальний захист. Вони готові в якості експертів взяти участь у підготовці Стратегії розвитку вказаних галузей, визначитися з викликами та шляхами їх подолання.
Поінформували про готовність до співпраці, представили напрацювання в галузі медицини та соціального захисту, розповіли про роботу, спрямовану на забезпечення якісним медичним обслуговуванням мешканців сільських територій. На сьогодні партнери готові надати сприяння в реалізації декількох проєктів, закупівлі обладнання, підвищенні кваліфікації наших фахівців. Наступна зустріч пройде на експертному рівні, її результатом буде визначення медичних та соціальних послуг, які потрібні громаді.
Працюємо далі!