Для суб'єктів господарювання, що займаються бджільництвом.

Дата: 26.02.2021 10:23

Головне управління Держпродспоживслужби в Харківській області має намір провести у березні місяці 2021 року відеоконференцію з питань врегулювання взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевого самоврядування під час обробки полів та запобігання отруєння бджіл. Бажаючим взяти участь у відеоконференції необхідно подати інформацію до відділу економічного розвитку та інвестицій на електронну адресу [email protected] або за телефоном 5-00-50.