Робоча нарада із старостами.

Дата: 01.03.2021 11:44

Селищний голова Віктор Коваленко провів чергову оперативну нараду зі старостами, керівниками комунальних підприємств та відділів селищної ради.

Відзвітували про проведену роботу протягом минулого тижня, а також озвучили проблемні питання, які необхідно вирішити на даний час. Обговорили питання щодо закінчення формування складу голів вуличних комітетів,  вуличного освітлення на території громади, спільну роботу з РЕМ та комунальними підприємствами, організацію заходів з благоустрою в рамках акції «За чисте довкілля», роботу аптечних пунктів та забезпечення виконання карантинних заходів в старостинських округах. У зв’язку з різким потеплінням надано рекомендації щодо дій населення під час повені. Старости і керівники структурних підрозділів отримали доручення щодо шляхів вирішення проблемних питань над якими ми будемо працювати разом злагоджено та системно.