Ознайомилися із роботою науково-виробничого підприємства «Пластар».

Дата: 02.03.2021 13:26

Першочергове завдання влади - підтримка місцевих товаровиробників.

Сьогодні Золочівський селищний голова Віктор Коваленко ознайомився із роботою науково-виробничого підприємства «Пластар» та разом із головним інженером Олександром Шопеном оглянув його виробничі потужності .

Підприємство має ряд патентів на виробництво продукції, використовує сучасні технології, які не мають аналогів в Україні.

Його продукція використовується в космічній галузі, оборонній промисловості, народному господарстві. Вже кілька років розробки «Пластара» працюють на видобуток газу в Шебелінці, у нафтодобувній промисловості.

Склопластикові труби , що тут випускаються, мають прийнятну собівартість, низьку тепловтрату. Що дуже важливо, не піддаються корозії, тому в них значно довший термін придатності, ніж у виготовлених з інших матеріалів.

За результатами зустрічі Віктор Миколайович відзначив унікальність підпримства, наголосив на необхідності підтримки підприємства та малого бізнесу вцілому. Адже це робочі місця для мешканців громади, податки до бюджету, якісна і потрібна продукція. Тож працюємо разом!