Працювала робоча група з перевірки дотримання правил благоустрою населених пунктів.

Дата: 05.04.2021 08:54

Сьогодні робоча група з перевірки дотримання правил благоустрою населених пунктів за участю правоохоронних органів повторно працювала на вулицях Журавлиній, Каштановій, Лесі Українки, Шевченка, Філатова, Чалого та Підгірній.

Раніше вже було вручено попередження господарям домоволодінь, біля яких виявлено будівельні матеріали, порость, побутові відходи, гілля, тощо. Радує те, що люди прислухались до порад та навели лад. Дякуємо за турботу про чистоту довкілля, за розуміння!

На окремих власників житла, яких було попереджено, але вони не відреагували і не виправили ситуацію, сьогодні складено акти про адміністративні правопорушення. Порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст.152 відповідно до кодексу України « Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.»

Акціїя з благоустрою «За чисте довкілля» продовжується, долучаємося і працюємо разом!