Запрошуємо долучитися до участі у всеукраїнському флешмобі "Національна арт-подія Молодь inUA"!

Дата: 19.08.2021 10:51

• З тисячі п’ятисот учасників команда Золочівської громади відібрана до сотні кращих в Україні і отримала можливість долучитися до участі у всеукраїнському флешмобі "Національна арт-подія Молодь inUA"!

Ініціювали участь в конкурсі представники школи мистецтв і Золочівської молодіжної ради.

Шановні золочівці та гості селища! Запрошуємо всіх бажаючих в День народження нашої держави долучитися до розпису полотна 1,5×3 метри, його тематика: якою ми бачимо Україну в майбутньому? Фарби і пензлики нам передали організатори.

Ми чекаємо вас 24 серпня о 15:00 на пришкільній території Золочівської школи мистецтв за адресою смт Золочів, провулок Шкільний, 1.

Крім творчої роботи на вас чекають БЕЗКОШТОВНІ БОНУСИ: "Арт - кав'ярня", "Аква - грим", "Виставка цікавої літератури до Дня незалежності України", концерт "Жива музика" у виконанні учнів і викладачів Золочівської школи мистецтв, "Піщана анімація" для найменших. Програма розрахована до 18.00.

Разом ми станемо частиною команди "Art animation", до якої увійшли кращі громади України, візуалізуємо мрії про щасливе майбутнє нашої держави на полотні. Приз від організаторів всеукраїнського флешмобу для трьох команд-переможців суперфіналу – створення в громадах муралів.

Ми маємо шанс увійти до трійки лідерів! ДО ЗУСТРІЧІ!