Тиждень сталої енергії.

Дата: 23.10.2021 09:06

На території Золочівської селищної територіальної громади з 25 по 29 жовтня 2021 року будуть проводитися заходи у рамках Європейського тижня сталої енергії.

Проведення Днів енергії є обов’язковою умовою для всіх міст Європи, які підписали Угоду Мерів. Одним із основних завдань кожного міста-підписанта Угоди Мерів є розробка та прийняття до виконання стратегічного Плану Сталого Енергетичного Розвитку (SEAP). Підписавши у 2019 році Угоду Мерів, Золочівською селищною територіальною громадою було поставлено за мету скоротити власні викиди СО2 щонайменше на 30% до 2030 року, сприяючи, таким чином, розвитку екологічно-орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

З метою досягнення задекларованих цілей розроблено відповідний стратегічний документ: «План дій сталого енергетичного розвитку Золочівської об’єднаної територіальної громади до 2030 року», який виступатиме орієнтиром для планування енергетичної політики міста і настановою для формування пріоритетів та заходів, орієнтованих на процеси енергозбереження.

Дні сталої енергії – це подія, яка має на меті підняти суспільне усвідомлення проблем ефективності споживання енергії, використання поновлювальних джерел енергії і зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату.

Не будьте байдужими і долучайтеся до нижчевказаних заходів!

План заходів

щодо проведення «Днів сталої енергії»

з 25 по 29 жовтня 2021 року

Місце проведення