«Сім'я: фінансовий захист сім'ї в разі смерті одного із членів родини».

Дата: 26.10.2021 13:45

Створення і розвиток сім'ї відбувається у виробленні спільних сімейних цінностей, серед яких базовими є питання фінансового благополуччя.

Однією з сучасних європейських форм, яка є проявом любові і турботи один про одного є поліс Добровільного страхування життя (ДСЖ).

Він складається з двох частин: перша, це накопичення сімейного капіталу. Програма розрахована на тривалий термін: від 10 до 30 років, що є серйозним мотивом, розглядати шлюб, як довготривалий і міцний союз.
Така програма в значній мірі, дозволить уникнути грошових розбіжностей, які часто служать основою конфліктів в сім'ї.
Взяття кожним з подружжя програми Добровільного страхування життя, де вигодонабувачем в полісі дружини вказано чоловік, а в полісі чоловіка - дружина, є монетизованим проявом любові і відповідальності один за одного.
Друга частина поліса ДСЖ це надійний фундамент фінансової безпеки сім'ї, на випадок раптового відходу з життя, кого - кого з подружжя. Він є гарантією того, що сім'я при будь-яких несприятливих або трагічні події, особливо, коли є діти, не обвалиться в фінансову прірву.
Виплати, які робляться компанією в разі раптового трагічного відходу з життя, застрахованої особи, досягають п'ятикратного річного бюджету сім'ї.
Дуже важливо, що дані програми забезпечують певну фінансову незалежність кожного з подружжя, гарантують збереження їх
майнових прав, так як не діляться при розлученні.
Саме тому, рекомендуємо уважно розглянути питання про взаємний обмін такими фінансовими програмами нареченими і тими, хто вже знаходиться в шлюбному союзі.
Консультаційний пункт готовий надати вам докладну інформацію про те, як накопичити собі довічну або приватну пенсію, і захистити своє здоров'я при травматизм і виникненні важких захворювань.
Дивіться на цьому ж сайті рубрики: Пенсія, пільги та допомога і Здоров'я.
Керівник проекту Віктор Валентіенко т. 095 535 6779
Ведучий менеджер Наталя Хайнацького 095 535 6648