Пенсія, пільги та допомога.

Дата: 26.10.2021 13:49

Фото без описуЗ 2004 року вступив в силу Закон України «Про недержавне пенсійне забезпечення», згідно з яким громадяни України отримали право на довічну або приватну пенсію та податкові пільги.

У чому полягають особливості довічної пенсії:
  • це європейська пенсія. Для її накопичення не потрібен ні трудової, ні страхового стажу. Людина, сам вибирає час отримання і розмір своєї пенсії, вона передається у спадок і доступна в будь-якій країні світу.
  • держава і міжнародні фінансові установи надають відповідні гарантії щодо збереження пенсійного активу і захисту його від інфляції, які діють, як показали події в Югославії, навіть після розпаду держави.
  • пенсійний капітал не підлягають конфіскації, не ділиться при розлученні і в разі відсутності вигодонабувачів, спадкоємці
  • розшукуються Інюрколегії протягом 150 років. Весь цей час гроші зберігаються в швейцарському банку

Пенсійні накопичення мають ряд державних податкових пільг: щорічний повернення 18%  від суми річного внеску, не обкладається податком пенсійний капітал, який передається спадкоємцям першої лінії.

Накопичені гроші, по закінченню дії договору, можна зняти відразу або отримувати довічну, щомісячну пенсію в розмірі 1% від накопиченої суми, в будь-якій країні світу, до кінця своїх щасливих днів. Надалі капітал передається у спадок.
Накопичення здійснюється при дотриманні двох умов: це час і гроші. Гроші можна накопичити, час ні. Саме тому важливо не втратити час, який неможливо повернути назад.

Звертаємо увагу на те, що право на приватну пенсію обмежена віком до 65 і 75 років.
Тільки до 65 років діє страховий захист здоров'я,
Тільки ло 75 років діє термін накопичення.
Таким чином, ідеальні умови для реалізації права на довічну або приватну пенсію існують до 45 років. Потім вони з кожним роком погіршуються.

Мінімальний термін пенсійного поліса 10 років. Вигідніше брати поліс з розрахунком на 20 років. Тому що, за 20 років за рахунок роботи грошей, сума накопичень збільшиться в 5 разів, а за 10 років тільки в 2 рази.

Право на приватну пенсію, так само обмежено станом здоров'я. При оформленні приватної пенсії заповнюється заява, в яку вноситься інформація про здоров'я.
Близько 20% людей, отримують відмову, тому що у них вже з'явилися хронічні захворювання. Причому стан здоров'я починає стрімко погіршуватися після 45 років.
Тому важно це розуміти і не гаяти  марно час!

На період накопичення ви можете вибрати соціальний пакет, який включає:
1. Фінансову захист сім'ї, в разі раптового відходу з життя, застрахованої особи.
2. Виплати при виникненні травматизму та критичних захворювань, в першу чергу, серцево судинних і онкологічних.

Більш детально дивіться на цьому ж сайті, рубрики сім'я і здоров'я.

Керівник проекту Віктор Валентіенко т. 067 571 9443
Ведучий менеджер Наталя Хайнацька  т. 095 535 6648