До уваги платників податків!

Дата: 06.12.2021 13:48

Головне управління ДПС у Харківській області повідомляє, що перейти із загальної системи оподаткування на спрощену платники мають можливість з будь-якого кварталу один раз протягом календарного року.

Так, для того, щоб перейти на сплату єдиного податку з I кварталу 2022 року, необхідно подати до контролюючого органу заяву про перехід на спрощену систему оподаткування з розрахунком доходу за попередній календарний рік не пізніше 16 грудня 2021 року.

Для відмови від спрощеної системи оподаткування з I кварталу 2022 року заява подається по 21.12.2021.

Для отримання податкової знижки за результатами 2020 рок декларація про майновий стан і доходи подається по 31 грудня 2021 року включно. Якщо платник податку на доходи фізичних осіб до кінця року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки, таке право на наступний податковий рік не переноситься.