Безбар’єрність - це ...

Дата: 11.02.2022 13:55

Безбар’єрність має стати новою суспільною нормою в Україні. Для її досягнення мають відбутися зміни у суспільстві, воно мас стати людиноцентричним. Такі зміни можливі у співпраці влади і суспільства.

З цією метою громадською організацією «Безбар’єрність» було створено інформаційні матеріали для демонстрації успішних прикладів подолання різних бар'єрів і перепон у суспільстві.

Перший етап розміщення матеріалів привернув увагу до теми безбар’єрності та засвідчив ефективність відповідної інформаційної кампанії.

Нині розпочинається другий етап кампанії. У зв’язку з цим надаємо матеріали, які відповідно до висновку Міністерства соціальної політики України (№ 703 від 14.12.2021) мають статус «соціальна реклама».