До уваги мешканців громади!

Дата: 31.01.2023 08:39

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.05.2022 № 429-р відбувається iнтеграцiя АТ «Харківгаз» до групи НАК «Нафтогаз України».

На теперiшнiй час АТ «Харківгаз» залишається Оператором ГРМ на території Харківської області, продовжує забезпечувати безаварійну i безперебійну роботу газових мереж та відновлювати пошкоджену ворогом інфраструктуру в деокупованих громадах.

У зв'язку з цим особові рахунки клiєнтiв та банкiвськi реквізити АТ «Харківгаз» для оплати вapтocті розподілу природного газу залишаються без змін. Але змінюються способи передачі показань лiчильникiв газу.

Передати показники лiчильникiв газу клієнтам АТ «Харківгаз» можливо такими способами:

- на сайті gas.ua; [email protected]

- за телефонами:

066-300-2-888 (Vodafone),

098-300-2-888 (Kyivstar),

093-300-2-888 (Lifecel1),

а також у центрах обслуговування клiєнтiв районних дільниць та вiддiлень

АТ «Харківгаз».